Общая информация

Согласно Распоряжения Кабинета Министров Украины и Приказа Министерства образования и науки, молодежи и спорта Украины на базе Высшего учебного заведения «Херсонский государственный морской институт», который ликвидируется, создано новое высшее учебное заведение Херсона – Херсонская государственная морская академия (ХГМА).

далі >>>

У Морському коледжі ХДМА відзначили Всесвітній тиждень моря

  До відзначення Всесвітнього тижня моря, оголошеного Міжнародною морською організацією (ІМО), традиційно долучився Морський коледж ХДМА. Зазвичай, це свято відзначається останнього тижня вересня.

  Під час заходу була проведена інтелектуальна гра «Bookdivng у професію, або Що я знаю про професію судноводія». Організували дійство завідувачка бібліотеки Ганна Прокопчук і викладачка Олена Самофалова. Бібліотекарка Інна Гороховська розповіла курсантам К–111 гр. про історію свята й закцентувала увагу на проголошеній цього року ідеї-попередженні – «Стале судноплавство для сталої планети».

  Курсанти брали активну участь в інтелектуальних іграх і вікторинах «Кіт у мішку», «Відгадай професію», «Бувалий моряк», «Морська термінологія», «Морська пошта з пляшки».

  Ігри не тільки розкрили творчий та інтелектуальний потенціал курсантів, але й розширили знання про обрану професію судноводія, яка потребує глибоких знань, умінь і практичних навичок.

  Також у рамках святкового тижня пройшли різноманітні заходи, які організували працівники бібліотеки коледжу:

  • short інформація «Всесвітній день моря – 2020. Стале судноплавство для сталої планети»;
  • інформаційна листівка «Морські періодичні видання – світ нових фахових знань»;
  • аrt-мікс виставка «Пером і пензлем: художники і поети малюють море»;
  • тематична поличка «Моя професія: обираю море».

  Заходи підготували й провели завідувачка бібліотеки Ганна Прокопчук, бібліотекарка Інна Гороховська і працівниці книгозбірні Ірина Мосейченко, Ніна Галузинська, Любов Ратушна, Лідія Писанець.

  Усесвітній тиждень моря у Морському коледжі був насиченим і цікавим.