Общая информация

Согласно Распоряжения Кабинета Министров Украины и Приказа Министерства образования и науки, молодежи и спорта Украины на базе Высшего учебного заведения «Херсонский государственный морской институт», который ликвидируется, создано новое высшее учебное заведение Херсона – Херсонская государственная морская академия (ХГМА).

далі >>>

Відбулося чергове засідання курсантського активу академії та її структурних підрозділів із представниками компанії «Марлоу Навігейшн»

  У Херсонській державній морській академії 09 грудня 2020 року в режимі онлайн відбулося чергове засідання курсантського активу академії та її структурних підрозділів із представниками компанії «Марлоу Навігейшн». Головним питанням порядку денного стало погодження кандидатур на призначення матеріальної допомоги в рамках благодійної програми компанії «Марлоу Навігейшн».

  У зв'язку із епідеміологічною ситуацією в Україні захід проводився у формі телемоста на платформі Zoom. У зустрічі взяли участь ректор ХДМА, професор Василь Чернявський, директор з підготовки компанії «Марлоу Навігейшн» Йорн Клодіус, менеджер із навчання кадрів компанії «Марлоу Навігейшн» Мартін Банков та генеральний директор компанії «Марлоу Навігейшн Україна» Борис Езрі.

  На засіданні в.о. голови студентської ради академії та її структурних підрозділів Надія Третьякова розповіла про роботу органів студентського самоврядування ХДМА та напрями їх взаємодії з командуванням.

  У процесі обговорення із пропозиціями щодо кандидатур на отримання допомоги виступили в.о. голови факультету суднової енергетики Владислав Самарський та в.о. голови факультету судноводіння Нікіта Василевський. Було обрано тих курсантів, які більш за все потребують допомоги.

  Наприкінці зборів Йорн Клодіус підтвердив наміри компанії «Марлоу Навігейшн» і в подальшому підтримувати курсантів академії: «Наша підтримка студентів, чи то у формі надання можливості професійного зростання, чи допомога в оплаті за навчання, чи інша підтримка, завжди має на меті надання студентам заохочення та мотивації виконувати свої обов’язки найкращим чином». В.о. голови студентської ради подякувала компанії «Марлоу Навігейшн» за допомогу й розуміння курсантської молоді.