Общая информация

Согласно Распоряжения Кабинета Министров Украины и Приказа Министерства образования и науки, молодежи и спорта Украины на базе Высшего учебного заведения «Херсонский государственный морской институт», который ликвидируется, создано новое высшее учебное заведение Херсона – Херсонская государственная морская академия (ХГМА).

далі >>>

Курсанти ХДМА взяли участь у Всеукраїнській олімпіаді з дисципліни «Інформаційні технології»

  У Херсонській державній морській академії з 23.11.2020 по 27.11.2020 відбувся І тур Всеукраїнської олімпіади з дисципліни «Інформаційні технології». В олімпіаді взяли участь 76 курсантів І, І СП, ІІ і ІІ СП курсів факультетів «Судноводіння» та «Суднова енергетика». В умовах карантину захід провели у дистанційному режимі на платформі LMS MOODLE.

  Юнаки протягом кількох годин розв’язували задачі логічного характеру й виконували завдання з програмування та складання формул і діаграм.

  За допомогою сучасної системи організатори реалізували реальну участь курсантів у дисциплінарних перегонах. Учасники добре впоралися із завданнями. За результатом роботи призові місця посіли:

І місцеПавло Петухов (111гр.);

ІІ місцеДенис Сінотов (112 гр.),

                Данило Романюк (212гр.),

                Кирило Посуховський (112 гр.),

                Максим Губей (111гр.),

                Микола Таран (222 СП гр.);

ІІІ місцеІлля Борисенко (111 гр.),

                  Олександр Корягін (212 гр.),

                  Владислав Кургузов (112 гр.),

                  Владислав Друшляк (112 гр.).

  Організували захід та підготували конкурсні завдання для курсантів доцентка кафедри інноваційних технологій і технічних засобів судноводіння, к.т.н. Оксана Терещенкова та доцентка кафедри інноваційних технологій і технічних засобів судноводіння, к.п.н.Тетяна Зайцева.

  Вітаємо переможців і бажаємо наснаги й натхнення!