Новости Академии

четверг, В 0 то

Підписання доповнення до договору «Про співпрацю в підготовці та працевлаштуванні морських офіцерів» між Херсонською державною морською академією та компанією «Марлоу Навігейшн».

  13 жовтня 2018 року після урочистої посвяти в курсанти нового поповнення ХДМА у малій залі Херсонської обласної державної адміністрації відбулося підписання доповнення до договору «Про співпрацю в підготовці та працевлаштуванні морських офіцерів» між Херсонською державною морською академією та компанією «Марлоу Навігейшн». 
  Захід відкрив голова ХОДА Гордєєв А.А. інформацією про результати робочого візиту Президента України до Херсонської області та участі у посвяті в курсанти «Естафета морських поколінь». Голова Херсонської обласної ради Мангер В.М. у своєму виступі високо оцінив освітні та виховні традиції, які сформувалися у ХДМА за майже двохсотрічну історію.
  Ректор ХДМА, доктор педагогічних наук Василь Васильович Чернявський ознайомив очільників області та всіх присутніх із досягненнями академії, результатами багаторічної співпраці ХДМА з компанією «Марлоу Навигейшн» та подальшими планами розвитку закладу. 
  Президент компанії «Марлоу Навігейшн» Герман Іден, підтвердив чіткий намір продовжувати співпрацю з ХДМА.
  За вагомий внесок у розвиток економіки регіону, освіти, науки та підготовки висококваліфікованих фахівців для світової морської індустрії, що сприяло піднесенню авторитету Херсонщини як на державному, так і міжнародному рівні Президента компанії «Марлоу Навігейшн» Германа Ідена нагородили Почесною відзнакою Херсонської обласної ради та обласної адміністрації «За заслуги перед Херсонщиною». 
  У рамках взаємовигідного партнерства та внаслідок переговорів сторони підписали доповнення до Договору про співпрацю в питаннях підготовки та працевлаштування морських офіцерів між компанією «Марлоу Навігейшн» і Херсонською державною морською академією (від 08.10.2011 року).