Новости Академии

четверг, П 0 н

Підтримка Херсонської державної морської академії з боку органів державної влади

  04 серпня 2017 року Херсонську державну морську академію відвідали губернатор Херсонської області Андрій Гордєєв, народний депутат України Олександр Співаковський. Метою візиту стало врегулювання питання про рейдерський захват Спеціалізованого морського тренажерного центру при ХДМА.

   На захист Херсонської державної морської академії встали не лише працівники навчального закладу, курсанти, студенти й учні, а й їх батьки. Підтримали академію також різні політичні сили, органи державної влади й активна громадськість Херсона, області, країни.

  Запрошені гості у присутності журналістів зустрілися з керівництвом навчального закладу та обговорили ситуацію, що склалася навколо ХМСТЦ.

 У своєму виступі народний депутат  Співаковський О. звернув увагу на те, що Херсонська державна морська академія – це світовий бренд, візитна картка не тільки Херсона, міста моряків, а й України в цілому. «Позбавлення Херсонського морського спеціалізованого тренажерного центру ліцензії на підготовку морських фахівців і підвищення кваліфікації діючого командного складу світового торгівельного флоту за такої активності небайдужого населення – під великим питанням».

  Зазначимо, що конкурентоспроможність цього навчального закладу доводить і конкурс до 4-х осіб на 1 місце навчання за контрактом і до 70 осіб – на місце за державним замовленням.

  «Херсонці розуміють, що підтримавши сьогодні Херсонську державну морську академію, вони допоможуть зберегти за Херсоном статус міста моряків, багаторічні національні традиції морської освіти та виховання конкурентоспроможних на світовому ринку праці морських фахівців», – зазначив губернатор Херсонської області Андрій Гордєєв.

  Захист інтересів, у першу чергу, курсантів академії та коледжу, які отримують у Херсонському морському спеціалізованому тренажерному центрі необхідні для роботи у морі навички, став протягом останніх кількох днів першочерговим завданням для Міністерства освіти і науки України, Народного депутата України Олександра Співаковського, голови Херсонської облдержадміністрації Андрія Гордєєва, Ради ректорів вищих навчальних закладів Херсонської області, Профспілки робітників морського транспорту України, обласної організації Національної спілки журналістів України, тощо.