Новости Академии

четверг, С 0 ед

В Херсонській державній морській академії відбулися збори адміністративного, господарчого і навчально-допоміжного персоналу ХДМА

  29 листопада 2017 року в Херсонській державній морській академії відбулися збори адміністративного, господарчого і навчально-допоміжного персоналу ХДМА, на яких керівник закладу, доктор філософії, професор Ходаковський В.Ф. звітував про роботу в 2013-2017 роках.

  Присутні уважно слухали про основні досягнення ХДМА та напрями її розбудови, передбачені Концепцією розвитку академії до 2020 року. Усі виступаючі відзначили ефективність роботи ректора протягом звітного періоду. Учасники зборів погодилися, що процвітання академії та її визнання на міжнародному рівні – не лише плід колективної роботи, але й результат успішного керівництва закладом. Працівники одноголосно ухвалили рішення висунути кандидатуру В.Ф. Ходаковського на посаду ректора Херсонської державної морської академії, адже Володимир Федорович – високоосвічений керівник з великим досвідом, якого вирізняє творчий підхід до роботи, відданість справі, ініціативність і відчуття успіху, уміння ризикувати та відповідальність за ухваленні рішення.