Новости Академии

четверг, В 0 то

Звернення

 

Шановні курсанти, студенти, їх батьки,

викладачі та працівники Херсонської державної морської академії і структурних підрозділів!

  Звертаюся до Вас з приводу заяв стосовно порушень внутрішнього розпорядку, які, нібито, мають місце в академії та її структурних підрозділах.

  Розуміючи власну відповідальність за стабільну роботу закладу я, як виконувач обов’язків ректора, закликаю всіх учасників навчально-виховного процесу зберігати спокій. У разі виникнення проблемних питань діяти в межах та спосіб, які визначені чинним законодавством.

  Пам’ятати, що головним завданням курсанта є отримання професійних знань, умінь та навичок, а покликання викладачів – допомагати вихованцям здобувати знання та застосовувати їх на практиці.

  Звертаю увагу всіх, що агресія, провокативні наміри, безпідставні звинувачення і бажання окремих осіб дезорганізувати злагоджену роботу колективу фактично ведуть не до пошуку істини, а до розколу, розбрату, хаосу.

Шановні друзі!

  Прошу Вас не дати втягнути себе у неправомірні дії, ошукати себе та використати у маніпуляціях непорядних людей.

  Пам’ятаймо, що для вирішення внутрішніх суперечок та проблем є цивілізовані правові методи, а саме: комісії по трудовим спорам, студентське самоврядування, батьківська рада, зібрання трудового колективу та інші заходи.

  У разі недовіри зазначеним інституціям, я особисто готова до сприйняття проблем, які Вас турбують. Я відкрита до спілкування та налаштована на об’єктивний розгляд всіх питань.

  Запевняю про своє особисте поважне ставлення до переконань, думок та поглядів всіх учасників діалогу, направленого на пошук істини і подальший розвиток нашого навчального закладу.

  Прошу врахувати історичний досвід, коли те, що створюється плідною та самовідданою працею кількох поколінь, невмілими та шкідливими діями руйнується блискавично, створюючи цунамі, яке ламає долі людей, порушує добрі відносини, довіру один до одного.

  Закликаю всіх бути гідними, поважати історію та досягнення найстарішого морського закладу України. Час покаже, що все неодмінно вирішиться, істина буде знайдена. Висновки фахової робочої групи, що створена для розгляду порушених питань, будуть оприлюднені та доведені до відома всіх членів навчально-виховного процесу.

   Впевнена, це чергове випробування на міцність ми пройдемо достойно, не втрачаючи вічних людських цінностей.

 

З повагою і надією на порозуміння

в.о. ректора проф. Куликова Л.Б.