Загальна інформація


 

Згідно Розпорядження Кабінету Міністрів України та Наказу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України на базі Вищого навчального закладу «Херсонський державний морський інститут», який ліквідується, створено новий вищий навчальний заклад Херсона - Херсонська державна морська академія (ХДМА).

далі >>>

Міністр з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України відвідав Херсонську державну морську академію

  До Херсонської державної морської академії 6 серпня 2018 року завітали міністр з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України Черниш Вадим Олегович у супроводі свого першого заступника Куркчі Юсуфа Ібрагимовича, помічника Гуйди Вадима Олександровича, керівника Патронатної служби Міністра Вороніної Вікторії Вікторівни, начальника управління з питань АРК та м. Севастополя Мокренюка Сергія Миколайовича та завідувача Сектору Міністерства у Херсонській області Чистікова Дениса Миколайовича.

  Під час візиту почесних гостей зацікавив освітній центр «Крим – Україна», що працює на базі Херсонської державної морської академії та надає всебічну підтримку особам із тимчасово окупованих територій. За час його існування майже тисяча осіб отримала консультативну допомогу, більше півсотні вступили до ХДМА, десятки людей підтвердили свою кваліфікацію, відновили документи та повернулися до навчання.

  Ректор академії Чернявський Василь Васильович і представники командування ХДМА розповіли про соціальну політику закладу, особливості навчання студентів і курсантів із тимчасово окупованих територій, поділилися планами й отримали відповіді на важливі запитання.   

  Вадим Олегович висловив вдячність за теплий прийом і гарантував підтримку в наданні допомоги особам із тимчасово окупованих територій.