Загальна інформація


 

Згідно Розпорядження Кабінету Міністрів України та Наказу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України на базі Вищого навчального закладу «Херсонський державний морський інститут», який ліквідується, створено новий вищий навчальний заклад Херсона - Херсонська державна морська академія (ХДМА).

далі >>>

Херсонська державна морська академія святкує День Державного Прапору України

  23 серпня 2018 року Україна святкує День Державного Прапору. Саме в цей день ми згадуємо тернистий шлях становлення української державності, багатовікову історію героїзму та жертовності наших співвітчизників. «Український Прапор – символ нескореності духу українського народу, його жаги до перемоги. Вірю, що найголовніші звершення в ім’я України ще попереду», – зазначив Президент України Петро Порошенко.

  Традиційна церемонія урочистого підняття Державного Прапору України відбувалася на площі біля Херсонської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. Олеся Гончара. У цьому заході взяли участь курсанти академії та Морського коледжу ХДМА під керівництвом начальника відділу виховної роботи ХДМА Митрохиної Ольги Олександрівни, начальника організаційно-стройового відділу ХДМА Лаврова Валерія Максимовича та начальника організаційно-стройового відділу МК ХДМА Камлука Володимира Івановича.

  День Державного Прапору – це свято національного самоусвідомлення, честі та гідності кожної людини, яке дає можливість відчути себе частиною великої країни, дарує сили та натхнення. Тож нехай щастя, мир та добробут увійдуть у цей день у кожну українську родину!