Загальна інформація


 

Згідно Розпорядження Кабінету Міністрів України та Наказу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України на базі Вищого навчального закладу «Херсонський державний морський інститут», який ліквідується, створено новий вищий навчальний заклад Херсона - Херсонська державна морська академія (ХДМА).

далі >>>

У ХДМА та її структурних підрозділах відбулися загальні збори курсантів набору 2018 року та їхніх батьків

  Швидко добігло кінця літо, незабаром – початок нового навчального  року, незабутніх зустрічей, цікавих знайомств і яскравих вражень.

  Напередодні Дня знань у Херсонській державній морській академії та її структурних підрозділах традиційно проводяться збори курсантів нового поповнення та їхніх батьків, адже співпраця викладачів та адміністрації закладу із сім’ями вихованців – запорука успіху в нелегкій справі підготовки морських фахівців.

  Сотні людей з усіх куточків України зібралися 29–30 серпня 2018 року в актовій залі ХДМА. Батьки не приховували гордості за своїх дітей, які отримали можливість здобувати освіту в найпотужнішому морському навчальному закладі держави.

  Ректор Херсонської державної морської академії Чернявський Василь Васильович поздоровив новачків із тим, що вони обрали навчальний заклад зі славною історією, міцними традиціями та найкращою в Чорноморському басейні навчально-тренажерною базою. «Ми орієнтуємося на міжнародний ринок праці, – зазначив Василь Васильович. – У ХХІ столітті невпинно зростають вимоги до морських фахівців, але наші випускники здатні зацікавити іноземних роботодавців і скласти гідну конкуренцію спеціалістам з інших країн, оскільки ми маємо найсучасніше обладнання  й досвідчений творчий колектив». Ректор побажав курсантам натхнення та сили духу, щоб пройти непростий шлях навчання, який веде до висот професійної майстерності.

  Уважно слухали присутні інформацію командування про структуру академії, особливості  навчально-виховного процесу, правила внутрішнього розпорядку, несення вахти, протидію корупції  тощо. На завершення зборів нові вихованці та їхні батьки отримали вичерпні відповіді на свої запитання.

  Взаємодія родини та навчального закладу, єдність вимог і взаємоповага завжди дають позитивний результат в освіті та вихованні. Тож бажаємо курсантам і студентам успішного навчання, а їхнім батькам – пишатися своїми дітьми.