Загальна інформація


 

Згідно Розпорядження Кабінету Міністрів України та Наказу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України на базі Вищого навчального закладу «Херсонський державний морський інститут», який ліквідується, створено новий вищий навчальний заклад Херсона - Херсонська державна морська академія (ХДМА).

далі >>>

Херсонська державна морська академія святкує День фізичної культури і спорту

   7–9 вересня 2018 рокув м. Херсоні за ініціативи обласної державної адміністрації у форматі відкритих тренувань і спортивних змагань відбувся фестиваль спорту. У заході, присвяченому Дню фізичної культури та спорту, взяли участь курсанти і співробітники Херсонської державної морської академії та Морського коледжу ХДМА.

    Справжня спортивна битва розгорілася на площі перед кінотеатром «Україна». За виступами учасників із цікавістю спостерігали херсонці. А курсанти, звичайно, вболівали за своїх. Шквалом оплесків підтримали вони завідувача відділення загальноосвітньої підготовки Морського коледжу ХДМА Пучкова Олександра Леонідовича. Його виступ справді вразив усіх. За 10 хвилин однією рукою із довільною зміною рук Олександр Леонідович 167 разів підняв гирю вагою 24 кг і посів ІІІ призове місце.

   Із нагоди Дня фізичної культури і спорту голову спортивного клубу ХДМА Богданову Аліну Олегівну та керівника фізичного виховання Морського коледжу ХДМА Крамінського Андрія Івановича було нагороджено почесними грамотами управління з питань фізичної культури і спорту Херсонської обласної державної адміністрації за особистий внесок у розвиток фізичної культури та спорту на Херсонщині.

   Дякуємо курсантам і співробітникам Херсонської державної морської академії та Морського коледжу ХДМА за уміння «запалити» себе та інших на спортивні звершення!