Загальна інформація


 

Згідно Розпорядження Кабінету Міністрів України та Наказу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України на базі Вищого навчального закладу «Херсонський державний морський інститут», який ліквідується, створено новий вищий навчальний заклад Херсона - Херсонська державна морська академія (ХДМА).

далі >>>

У Херсонській державній морській академії – Олімпійський тиждень

   День фізичної культури і спорту вже давно став невід’ємною частиною життя херсонців.

   Із нагоди цього свята в ХДМА було організовано Олімпійський тиждень.

   У рамках заходу в актовій залі Херсонської державної морської академії 10 вересня 2018 року проведено Олімпійський урок, на який завітали представник Національного олімпійського комітету України в Херсонській області Кірсанов Сергій Федорович, майстер спорту України з веслування на байдарках, учасник чемпіонату Європи та світу 2018 року Олександр Зарубін і майстер спорту України з веслування на байдарках, учасниця чемпіонату Європи та світу 2018 року Олена Скворцова.

   Креативний захід організувала голова спортивного клубу ХДМА Богданова Аліна Олегівна. Майстер спорту з настільного тенісу, талановита спортсменка і досвідчений тренер Аліна Олегівна розповіла курсантам, що спорт – це можливість відновити й поліпшити здоров’я, але в той же час і надати відпочинок своєму розумові.

   Спортсмени-професіонали згадали свої перші кроки у професійному спорті, нелегкі й водночас цікаві будні, та порадили курсантам обов’язково займатися спортом, бо він не лише загартовує тіло і дух, а й допомагає долати усі життєві «шторми».

   В урочистій атмосфері курсанту Морського коледжу ХДМА Олександрові Зарубіну вручили посвідчення майстра спорту України, а командування академії подарувало юнакові за досягнення у спорті й наполегливість у навчанні комплект морської форми.

  Олімпійський урок для багатьох курсантів став відкриттям у дивовижний світ великого спорту.