Загальна інформація


 

Згідно Розпорядження Кабінету Міністрів України та Наказу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України на базі Вищого навчального закладу «Херсонський державний морський інститут», який ліквідується, створено новий вищий навчальний заклад Херсона - Херсонська державна морська академія (ХДМА).

далі >>>

Курсанти Херсонської державної морської академії взяли участь у святкуванні Дня міста

   У другу суботу вересня херсонці традиційно відзначають День народження рідного міста. Це свято об’єднує всіх містян незалежно від віку, національності, віросповідання та професії. І ті, хто народився в Херсоні, і хто переїхав до міста й пов’язав із ним свою долю, щорічно збираються в цей день на святкування.

   Святкові заходи з нагоди 240-ї річниці заснування Херсона розпочалися 14 вересня 2018 року урочистою сесією міської ради, на якій відбулося нагородження почесних громадян міста й видатних херсонців нагрудними знаками, грамотами та подяками міського голови. Приємно, що відзначено й проректора ХДМА з навчально-виховної роботи Пішко Вікторію Олександрівну.

  У День міста, 15 вересня 2018 року, після богослужіння у Свято-Катериненському соборі у парку «Херсонська фортеця» відбулося офіційне відкриття свята. У святкових заходах взяли участь курсанти Морського коледжу Херсонської державної морської академії у супроводі начальника відділу виховної роботи ХДМА Митрохиної Ольги Олександрівни, заступника начальника МК ХДМА з навчально-виховної роботи Лопухова Валерія Борисовича та начальника організаційно-стройового відділу ХДМА Лаврова Валерія Максимовича. Окрасою свята традиційно став духовий оркестр Херсонської державної морської академії під керівництвом Кузьменка Олександра Вікторовича.

   Ми пишаємося славним минулим Херсона і віримо у його майбутнє, що створюється зараз. Сподіваємося, що кожного року день народження міста ми будемо зустрічати новими звершеннями, адже всіх нас об’єднує любов до рідного краю та віра у його процвітання.

  Нехай квітне наш Херсон, а його жителі будуть здоровими, успішними й щасливими!