Загальна інформація


 

Згідно Розпорядження Кабінету Міністрів України та Наказу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України на базі Вищого навчального закладу «Херсонський державний морський інститут», який ліквідується, створено новий вищий навчальний заклад Херсона - Херсонська державна морська академія (ХДМА).

далі >>>

Курсанти Херсонської державної морської академії – переможці відбіркового турніру з настільного тенісу

   Із метою популяризації олімпійського виду спорту, підвищення фізичної культури та спортивної майстерності 18 вересня 2018 року в спортивній залі НК №1 ХДМА відбулися змагання із настільного тенісу в залік комплексної спартакіади Херсонської державної морської академії.

   У відбірковому матчі І місце посів курсант Артем Безп'ятий (211 гр.), ІІ місцеОлександр Войташенко (113 гр.), ІІІ місцеАнатолій Полив'яний (114 гр.). Переможці змагань будуть представляти академію в обласній Універсіаді, що буде проводитися серед закладів вищої освіти ІІІ–IVрівнів акредитації.

   На відбірковий турнір до Херсонської державної морської академії завітала майстер спорту України з настільного тенісу Вероніка Соловйова. Вона провела майстер-клас і поділилася із курсантами секретами перемоги та фірмовими прийомами.

   Уболіваємо за нашу команду й очікуємо на блискучу перемогу!