Загальна інформація


 

Згідно Розпорядження Кабінету Міністрів України та Наказу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України на базі Вищого навчального закладу «Херсонський державний морський інститут», який ліквідується, створено новий вищий навчальний заклад Херсона - Херсонська державна морська академія (ХДМА).

далі >>>

Курсанти Херсонської державної морської академії взяли участь у святкуванні Міжнародного дня студентського спорту

  Курсанти Херсонської державної морської академії у супроводі голови спортивного клубу ХДМА Богданової Аліни Олегівни та провідного фахівця центру інформації і зв’язків із громадськістю Троцан Галини Миколаївни 20–23 вересня 2018 року  відвідали м. Харків, яке цього року стало центром святкування Міжнародного дня студентського спорту в Україні.

  На урочистий захід завітали представники Міністерства освіти і науки України, Міністерства молоді та спорту, керівники спортивних навчальних закладів і громадські діячі.

  Курсанти факультетів судноводіння та суднової енергетики ХДМА Ярослав Кузьома (126 гр.), Станіслав Жорняк (126 гр.), Ігорь Шайда (126 гр.), Руслан Ібрагімов (134 гр.), Станіслав Літусенко (221 гр.), Станіслав Реверук (221 гр.), Олександр Суслов (221 гр.), Роман Шепель (221 гр.), В’ячеслав Козловець (232 гр.) і Владислав Бондаренко (321 гр.) взяли участь у всеукраїнському флешмобі «Спортивна статура – це модно», який об’єднав тисячі студентів зі всієї країни.

  Усі, хто зібрався в день свята у палаці спорту «Локомотив», отримали можливість спробувати свої сили у різних спортивних дисциплінах. Заступник міністра освіти і науки Роман Володимирович Греба привітав учасників і гостей спортивного свята та висловив сподівання, що спорт об’єднає і згуртує українців, а Україну зробить сильною і непереможною.

  У Міжнародний день студентського спорту офіційно стартувала Універсіада України – 2018/2019, яке проводиться один раз на два роки. Переможці цього спортивного форуму візьмуть участь у Всесвітній Універсіаді – 2019, яку наступного літа прийматиме італійський Неаполь.