Загальна інформація


 

Згідно Розпорядження Кабінету Міністрів України та Наказу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України на базі Вищого навчального закладу «Херсонський державний морський інститут», який ліквідується, створено новий вищий навчальний заклад Херсона - Херсонська державна морська академія (ХДМА).

далі >>>

Курсанти Морського коледжу ХДМА взяли участь у віртуальній екскурсії «Класична архітектура Херсона ХVІІІ ст.»

  Славне місто Херсон! Його історія починається з часів міді й бронзи. Проте економічний розвиток та розбудова Херсона розпочалися тільки у 18 столітті, тому минула епоха залишила в його архітектурі неповторні риси. Цього року нашому рідному місту виповнилося 240 років.

  19 вересня 2018 року в читальному залі бібліотеки Морського коледжу ХДМА з нагоди 240-річчя м. Херсона відбулася віртуальна екскурсія «Класична архітектура Херсона ХVІІІ ст.».

Захід підготували й провели завідувач бібліотеки Морського коледжу ХДМА Прокопчук Г. І., викладачі Суходольська Н. П., Ботвинюк А. В. і Шило Т. О.

  У ролі екскурсоводів виступили курсанти Артем Година, Дмитро Карпенко та Денис Шиловський (К-112 гр.). Юнаки розповіли багато цікавих фактів про історію міста й архітектурні споруди класичного стилю. Слухачі дізналися про будівництво Херсонської фортеці, спорудження Свято-Катерининського собору та про інші архітектурні пам’ятки. З цікавістю переглянули гості й віртуальну галерею ретросвітлин м. Херсона.

  Зацікавила курсантів і весела історія про найстарішу вулицю міста Рішельєвську, яку розповів гід Єгор Сидорович. Змістовне та цікаве дозвілля у форматі живого діалогу, історичні факти, часовий і просторовий екскурси сподобалися усім  учасникам заходу.

  Допитливі курсанти К-221, К-321 і К-322 груп переконалися, що місто Херсон має неповторні архітектурні пам’ятки та культурні надбання, які можна не лише побачити, а й до яких можна доторкнутися душею.

  Любов до Батьківщини починається з того місця, де ти народився, живеш, навчаєшся і працюєш. А знаючи історію рідного краю, ти ніколи не станеш байдужим до його долі, до його минулого й майбутнього.