Загальна інформація

Згідно Розпорядження Кабінету Міністрів України та Наказу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України на базі Вищого навчального закладу «Херсонський державний морський інститут», який ліквідується, створено новий вищий навчальний заклад Херсона - Херсонська державна морська академія (ХДМА).

далі >>>

Змагання з легкоатлетичного кросу в залік комплексної спартакіади ХДМА

З метою формування збірної команди академії для участі у змаганнях за програмою обласних студентських спортивних ігор між закладами вищої освіти ІІІ–IVрівнів акредитації в академії відбулися змагання між курсантами з легкоатлетичного кросу.

Змагання проходили у 2 етапи:

• 26 вересня 2018 року відбулися командні змагання між групами;
  • 4 жовтня 2018 року – фінальні особисті змагання.

Кращим став курсант Ярослав Кузьома (125 гр.), який подолав дистанцію в 1 км за 2,57хв., друге місце виборов курсант Євген Доценко (211 гр.) з результатом 3,02 хв., третє місце – курсант Віталій Федоров (311 гр.) з результатом 3,05 хв.

За результатами змагань було відібрано 8 кращих курсантів, які будуть представляти Херсонську державну морську академію на змаганнях між закладами вищої освіти.

Організували та провели змагання доцент кафедри фізичного виховання Гузар Віктор Миколайович, старший викладач кафедри Свирида Валерій Степанович та асистент кафедри фізичного виховання Хоменко Владислав Вікторович.

Вітаємо переможців і призерів змагань та бажаємо перемоги на обласних змаганнях!