Загальна інформація


 

Згідно Розпорядження Кабінету Міністрів України та Наказу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України на базі Вищого навчального закладу «Херсонський державний морський інститут», який ліквідується, створено новий вищий навчальний заклад Херсона - Херсонська державна морська академія (ХДМА).

далі >>>

Курсанти Херсонської державної морської академії взяли участь у семінарі «UNION WEEK»

  Професійна спілка робітників морського транспорту України (ПРМТУ) спільно з Міжнародною федерацією транспортників (International Transport Worker's Federation – ITF) третій рік поспіль проводять серію навчальних семінарів «UNION WEEK».

  Десять курсантів старших курсів факультету судноводіння ХДМА у супроводі начальника відділу виховної роботи Митрохиної О. О., методиста відділу заочного та дистанційного навчання Шевченко О. С. і командира роти старших курсів Бовкуна М. В. традиційно взяли участь у міжнародному семінарі «UNION WEEK», який відбувся з 24 по 26 жовтня 2018 року в місті Одеса.

  Темами для обговорення стали:

  • Інформація про профспілковий рух;
  • Міжнародна федерація транспортників (ITF) сьогодні;
  • Основні положення MLC, 2006;
  • Стрес і дискримінація на робочому місці;
  • Здоров'я і благополуччя моряків.

   Окрім того, на конференції було обговорено можливість перевірки крюінгу та судна, оподаткування та пенсійне забезпечення моряків, а також зміни в морській галузі України.