Загальна інформація


 

Згідно Розпорядження Кабінету Міністрів України та Наказу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України на базі Вищого навчального закладу «Херсонський державний морський інститут», який ліквідується, створено новий вищий навчальний заклад Херсона - Херсонська державна морська академія (ХДМА).

далі >>>

Викладач іноземної мови Морського коледжу ХДМА взяла участь у засіданні обласного методичного об’єднання викладачів іноземної мови

  На базі Херсонського базового медичного коледжу 17 жовтня 2018 року відбулосязасідання обласного методичного об’єднання викладачів іноземної мови закладів фахової передвищої освіти Херсонської області.

  У засіданні взяли участь 23 викладачі з 15 закладів фахової передвищої освіти області, серед яких була Оксана Вікторівна Костюченко – методист, координатор із впровадження комунікативного підходу до вивчення англійської мови уМорському коледжі ХДМА.

  Головною метою засідання було розглянути особливості реалізації формування у студентів комунікативної компетенції, мотивації до вивчення англійської мови, розвитку вміння використовувати іноземну мову як інструмент у діалозі культур і цивілізацій сучасного світу в закладах фахової передвищої освіти області.

  Учасники методичного об’єднання обмінювалися власним досвідом роботи, активно спілкувалися, обговорювали важливі методичні питання та ознайомилися з навчально-матеріальною базою медичного коледжу. Також, викладачами було заплановано роботу на 2018–2019 навчальний рік.