Загальна інформація


 

Згідно Розпорядження Кабінету Міністрів України та Наказу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України на базі Вищого навчального закладу «Херсонський державний морський інститут», який ліквідується, створено новий вищий навчальний заклад Херсона - Херсонська державна морська академія (ХДМА).

далі >>>

Профілактика правопорушень у Херсонській державній морській академії

  Відділ виховної роботи ХДМА спільно з представниками Управління патрульної поліції в Херсонській області 31 жовтня 2018 року організували і провели ряд профілактичних заходів на тему: «Попередження правопорушень у молодіжному середовищі».

  Інспектори зі з’вязків із громадськістю Вах А. Р., Вахтель О. Л., Грибко В. В., Луняка І. О. та інспектор роти №1 УПП в Херсонській області Клімова А. В. розповіли курсантам про форми відповідальності за порушення закону. «Дуже часто молоді люди наполягають на своїх правах, але забувають про обов’язки, – зазначили співробітники поліції, – але за будь-які протиправні дії людина несе відповідальність». Неприпустимо легковажно ставитися до таких явищ, як вживання алкогольних напоїв, куріння і нецензурна лексика у громадських місцях, крадіжка, булінг, вживання та розповсюдження наркотиків тощо.

  Представники міжнародної антинаркотичної асоціації Волошин О., Рябець С. та Артемьев А. нагадали про руйнівний вплив наркотичних речовин на здоров’я людини і підкреслили, що наркоманія – це не лише фізична хвороба, але й душевна і соціальна недуга. Чоловіки спиралися на власний досвід, адже кожен із них пройшов важкий шлях від наркотичної залежності до здорового способу життя.

  Практичний психолог Соцька Марія Володимирівна закликала курсантів прислухатися до порад представників поліції, уникати порушень закону, відповідальніше ставитися до свого життя і здоров’я.