Загальна інформація


 

Згідно Розпорядження Кабінету Міністрів України та Наказу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України на базі Вищого навчального закладу «Херсонський державний морський інститут», який ліквідується, створено новий вищий навчальний заклад Херсона - Херсонська державна морська академія (ХДМА).

далі >>>

Курсанти ХДМА взяли участь в обговоренні Типового положення про органи студентського самоврядування

  Десять представників студентського самоврядування Херсонської державної морської академії 23 жовтня 2018 року взяли участь у регіональному обговоренні проекту Типового положення про органи студентського самоврядування, ініційованого Українською асоціацією студентів.

  Після цієї зустрічі в.о. голови студентської ради ХДМА та її структурних підрозділів курсантка факультету судноводіння Анастасія Максимець (122 гр.) і представник студентської ради ХДМА, курсант факультету суднової енергетики Станіслав Реверук (221 гр.) відвідали Міністерство освіти і науки України, де відбулося обговорення проекту документа на всеукраїнському рівні.

  Головними темами для обговорення стали організаційна структура органів студентського самоврядування, фінансування їх діяльності, вибори студентів/курсантів на посади голів студентської ради, старост груп і гуртожитків.

  Участь у студентському самоврядуванні допомагає молодим людям зберігати й примножувати творчу активність, підтримує прагнення до справедливості та сприяє формуванню позитивного мислення.

 Ці якості дозволять упевнено й ефективно діяти у складних і непередбачуваних обставинах, відповідально ставитися до професійних обов’язків та успішно реалізуватися в суспільстві.