Загальна інформація


 

Згідно Розпорядження Кабінету Міністрів України та Наказу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України на базі Вищого навчального закладу «Херсонський державний морський інститут», який ліквідується, створено новий вищий навчальний заклад Херсона - Херсонська державна морська академія (ХДМА).

далі >>>

Викладач МК ХДМА взяла участь у роботі обласного методичного об’єднання

  На базі Бериславського медичного коледжу 26 жовтня 2018 року відбулося засідання обласного методичного об'єднання викладачів біології та хімії закладів фахової передвищої освіти.

  У роботі методичного об'єднання взяла участь голова циклової комісії природничих дисциплін Морського коледжу Херсонської державної морської академії, викладач хімії Корх Світлана Вікторівна з доповіддю «Застосування ІКТ інструментів та онлайн-сервісів у змішаному навчанні при викладанні хімії».

  Як зауважила викладач, реалізації компетентнісного підходу в освіті сприяє нове освітнє середовище, яке створюється за допомогою інформаційно-комунікативних технологій та онлайн-сервісів в Інтернет-мережі. Серед сучасних інструментів освітніх технологійособливу увагу вона приділила наступним:

  • онлайн-ресурс MOZAIK EDUCATION – програма mozaBook і система mozaWeb, що містить відеодосліди та 3D-моделі молекул речовин;
  • інтернет-сервіс Learning Apps, що є додатком онлайн-технології Web 2.0, який використовують для створення інтерактивних мультимедійних дидактичних онлайн-вправ;
  • платформа Moodle – модульне об'єктно-орієнтоване динамічне навчальне середовище або система управління навчанням (LMS) Moodle, яку використовують для організації навчального процесу в МК ХДМА. Платформа Moodle допомагає формувати ключові та спеціальні компетентності, запроваджувати педагогіку партнерства при вивченні навчальних дисциплін, створювати й удосконалювати віртуальне навчальне середовище.

  Зустріч колег пройшла в теплій і дружній атмосфері. Сподіваємося, що обмін досвідом стане корисним для всіх учасників заходу.