Загальна інформація


 

Згідно Розпорядження Кабінету Міністрів України та Наказу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України на базі Вищого навчального закладу «Херсонський державний морський інститут», який ліквідується, створено новий вищий навчальний заклад Херсона - Херсонська державна морська академія (ХДМА).

далі >>>

Екскурсія до Миколаївського музею суднобудування і флоту

  Курсанти Херсонської державної морської академії, серед яких і студенти-іноземці, 3 листопада 2018 року відвідали Миколаївський музей суднобудування і флоту.

  Під час екскурсії курсанти ознайомилися з особливостями суднобудування в різні історичні періоди, переглянули відеофільм про порядок спуску кораблів на воду, відвідали виставку «Археологія автострад. Розкопки під час масштабного будівництва доріг біля Кракова». Пам'ятні погруддя прославлених адміралів-флотоводців біля музею нагадали юнакам і дівчатам про славні сторінки історії Чорноморського флоту, а стаціонарна виставка «Морський щит Вітчизни» дала відвідувачам уявлення про сучасне військове кораблебудування в Україні.

  У дванадцяти залах музею зберігається понад вісім тисяч експонатів: близько ста моделей кораблів, портрети командирів Чорноморського флоту, адміралтейські якорі та корабельні гармати різних часів і багато іншого.

  У захопливу подорож курсантів супроводжували доцент кафедри гуманітарних дисциплін Роменська Олена Валеріївна, начальник відділу по роботі з іноземними громадянами та особами без громадянства Галаган Олена Ярославівна, фахівці того ж відділу Тирша Юнія Артурівна і Горбачова Олена Юріївна та командир роти І курсів факультету суднової енергетики Лиховид Тетяна Рустамівна.

  Дякуємо профспілковій організації Херсонської державної морської академії в особі Лісового Сергія Юрійовича та керівництву ХДМА за можливість відвідати єдиний в Україні музей суднобудування і флоту.