Загальна інформація


 

Згідно Розпорядження Кабінету Міністрів України та Наказу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України на базі Вищого навчального закладу «Херсонський державний морський інститут», який ліквідується, створено новий вищий навчальний заклад Херсона - Херсонська державна морська академія (ХДМА).

далі >>>

Вітаємо стипендіатів Кабінету Міністрів України!

  Наукові дослідження  співробітників   Херсонської державної морської академії  кандидатів технічних наук, доцентів кафедри транспортних технологій  Сапронова Олександра Олександровича та Браїла Миколи Володимировича   вкотре високо оцінили на державному рівні. Постановою  президії  Комітету з Державних премій України в галузі науки і техніки від 05 листопада 2018 року №7    їм призначили стипендії Кабінету Міністрів України. Про це повідомляє офіційний сайт Комітету:

 http://kdpu-nt.gov.ua/content/spisok-molodih-vchenih-yakim-priznacheno-stipendiyi-ta-podovzheno-viplatu-stipendiy-kabine-0.

 Молоді науковці неодноразово отримували державні стипендії, що свідчить про значущість їх розробок та повагу з боку держави до ХДМА як наукового центру. 

Поздоровляємо Олександра Олександровича і Миколу Володимировича та бажаємо їм творчого натхнення і нових наукових звершень!