Загальна інформація


 

Згідно Розпорядження Кабінету Міністрів України та Наказу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України на базі Вищого навчального закладу «Херсонський державний морський інститут», який ліквідується, створено новий вищий навчальний заклад Херсона - Херсонська державна морська академія (ХДМА).

далі >>>

Курсанти Херсонської державної морської академії – призери Всеукраїнського турніру з історії

  На базі Київського університету імені Бориса Грінченка 6–8 листопада 2018 року відбувся VII Всеукраїнський студентський турнір з історії.

  Цього року у змаганні взяли участь 44 студентські команди з різних областей України. Відкрила турнір проректор із наукової роботи Університету Грінченка, доктор філологічних наук, доцент Наталія Віннікова. Журі, до складу якого увійшли науковці-історики, очолив кандидат історичних наук, професор Олександр Давлєтов.

  В інтелектуальному змаганні взяли участь курсанти факультету судноводіння Херсонської державної морської академії Філіп Зенков (121 гр.), Віталій Вільданов (111 гр.) та Анастасія Максимець (122 гр.). Підготували команду ХДМА завідувач кафедри гуманітарних дисциплін Добровольська Вікторія Анатоліївна та асистент цієї кафедри Місєвич Світлана Володимирівна.

  Вихованці академії продемонстрували ґрунтовні знання з історії, здатність виконувати нестандартні завдання, вміння концентруватися і знаходити правильні рішення за короткий проміжок часу, логічне мислення та кмітливість.

  Знавці історії з Херсонської державної морської академії посіли почесне ІІ місце у змаганні.

  Вітаємо призерів Всеукраїнського турніру! Бажаємо їм успіхів у всіх справах і починаннях, невичерпної енергії та оптимізму!