Загальна інформація


 

Згідно Розпорядження Кабінету Міністрів України та Наказу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України на базі Вищого навчального закладу «Херсонський державний морський інститут», який ліквідується, створено новий вищий навчальний заклад Херсона - Херсонська державна морська академія (ХДМА).

далі >>>

Представник МК ХДМА взяв участь у засіданні методичного об’єднання викладачів фізики

  На базі Херсонського базового медичного коледжу 17 жовтня 2018 року відбулося засідання методичного об’єднання викладачів фізики закладів фахової передвищої освіти Херсонської області.

  У роботі засідання взяв участь викладач фізики та астрономії Морського коледжу Херсонської державної морської академії Таточенко Андрій Анатолійович.

  Семінар організовано й проведено з метою розгляду особливостей організації та змісту вивчення фізики в старшій школі у 2018–2019 навчальному році. Учасники методичного об’єднання внесли пропозиції щодо оновлення програми з фізики з урахуванням переходу деяких закладів передвищої освіти на впровадження інтегрованого курсу «Природничі науки».

  Освітяни мали можливість обмінятися досвідом роботи, творчо поспілкуватися та обговорити важливі методичні питання, зокрема використання вільного програмного забезпечення на уроках фізики й астрономії.