Загальна інформація


 

Згідно Розпорядження Кабінету Міністрів України та Наказу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України на базі Вищого навчального закладу «Херсонський державний морський інститут», який ліквідується, створено новий вищий навчальний заклад Херсона - Херсонська державна морська академія (ХДМА).

далі >>>

Візит представників компаній «Vroon Offshore SRL» та «Vroon Offshore BV» до ХДМА

  Херсонську державну морську академію 13 листопада 2018 року відвідали представники компаній «Vroon Offshore SRL» та «Vroon Offshore BV»: менеджер із крюїнгу Шейла Фельдман, менеджер із управління суднами Крістіано Ваттуоне, інспектор із крюїнгу Джуліо Торре. До них приєдналися представники «Marine Agency Kherson»: директор Бабкіна Надія Романівна, співвласник Солохіна Ольга Юріївна, капітан-оцінювач Сокирко Денис Анатолійович і менеджер із крюїнгу Камерда Юлія Олександрівна.

 Гості ознайомилися з навчально-тренажерною базою ХДМА та висловили задоволення умовами, які створені в закладі для підготовки спеціалістів морської індустрії. Використання тренажерів, що дозволяють курсантам закріплювати теоретичні знання та отримувати практичні навички, необхідні для роботи на суднах, широке впровадження у навчальний процес інформаційних технологій, орієнтованих на особистісний компетентнісний розвиток, дають можливість академії готувати висококваліфікованих фахівців, які користуються попитом на ринку праці.

  На зустрічі розглядалися питання поглиблення міжнародного співробітництва у справі підготовки морських фахівців. Керівництво ХДМА задоволене результатами візиту, адже разом із іноземними колегами можна швидше й ефективніше вирішувати складні та масштабні завдання, які є надважливими для закладів вищої освіти в умовах глобальних змін у науці, техніці, економіці й структурі суспільства.