Загальна інформація


 

Згідно Розпорядження Кабінету Міністрів України та Наказу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України на базі Вищого навчального закладу «Херсонський державний морський інститут», який ліквідується, створено новий вищий навчальний заклад Херсона - Херсонська державна морська академія (ХДМА).

далі >>>

Викладач МК ХДМА Ємельянова Н. О. взяла участь у засіданні методичного об’єднання викладачів математики

  На базі Скадовського технікуму Державного вищого навчального закладу «Херсонський державний аграрний університет» 10 жовтня 2018 року відбулося засідання методичного об’єднання викладачів математики ЗВО І–ІІ рівнів акредитації Херсонської області.

  У заході взяли участь представники дев’яти навчальних закладів, в зокрема й викладач математики МК ХДМА Ємельянова Ніна Олексіївна.

  Учасники методичного об’єднання ознайомилися з новітніми освітніми технологіями та обмінялися досвідом щодо використання електронного навчання в системі MOODLE.

  Педагоги обговорили шляхи урізноманітнення занять із математики за допомогою інноваційних прийомів і методів навчання. Викладачі з міста Скадовська провели цікавий комплексний захід.

  Засідання методичного об’єднання – це можливість конструктивно поспілкуватися та ознайомитися із сучасними формами організації навчальної роботи, для ефективного впровадження інтерактивних методів і вправ на уроках математики.