Загальна інформація


 

Згідно Розпорядження Кабінету Міністрів України та Наказу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України на базі Вищого навчального закладу «Херсонський державний морський інститут», який ліквідується, створено новий вищий навчальний заклад Херсона - Херсонська державна морська академія (ХДМА).

далі >>>

Практичний психолог Херсонської державної морської академії взяла участь у семінарі з питань ВІЛ

  Профспілка робітників морського транспорту України спільно з Міжнародною організацією праці (МОП) 13–15 листопада 2018 року проводили семінар-тренінг з питань ВІЛ. Для поглиблення знань щодо проблеми ВІЛ/СНІДу в нашій країні та обговорення заходів профілактики цього захворювання зібралися представники профспілок зі всієї України, а також вихованці морських навчальних закладів. Херсонську державну морську академію представляла практичний психолог відділу виховної роботи Соцька Марія Володимирівна.

  Співпраця ПРМТУ та МОП розпочалася у 2016 році, відколи вони провели значну кількість тренінгів із питань ВІЛ і реалізували кілька спільних проектів, частина яких була реалізована під егідою ITF. За статистичними даними, кількість ВІЛ-інфікованих людей в Україні постійно зростає, тож доцільність проведення семінарів-тренінгів з питань профілактики цієї хвороби не викликає жодних сумнівів.

  Ведучими заходу виступили директор Одеського міського центру профілактики та боротьби зі СНІДом Віталій Новосвітний, заступник директора Одеського міського тубдиспансеру Віктор Гойдик, експерт Об'єднаної програми ООН по ВІЛ і СНІДу ЮНЕЙДС Наталія Салабай, в. о. секретаря національної тристоронньої соціально-економічної радиВіра Бодрова, координатор проектів МОП з ВІЛ у сфері праці в УкраїніЛариса Савчукта інші експерти. Функцію модератора виконував старший фахівець Програми МОП з ВІЛ і СНІДу у сфері праці Афсар Саїд Мохаммед.

  Після завершення тренінгу всі, хто виявив бажання, добровільно пройшли анонімне безкоштовне тестування на ВІЛ.

  Нові професійні навички, практичні вправи, обмін досвідом роботи з колегами у невимушеній атмосфері допоможуть учасникам заходу привернути увагу суспільства до вирішення глобальної проблеми людства.