Загальна інформація


 

Згідно Розпорядження Кабінету Міністрів України та Наказу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України на базі Вищого навчального закладу «Херсонський державний морський інститут», який ліквідується, створено новий вищий навчальний заклад Херсона - Херсонська державна морська академія (ХДМА).

далі >>>

Курсанти Морського коледжу ХДМА посіли I місце в обласній Універсіаді з футзалу

  У спортивній залі Херсонського державного аграрного університету 20 листопада 2018 року відбулися фінальні змагання з футзалу. Матч проводився серед команд коледжів і технікумів за програмою XIV обласної Універсіади 2018–2019 навчального року.

  Збірна Морського коледжу ХДМА посіла I загальнокомандне місце. У фіналі наші курсанти змагалися за перемогу з командою Новокаховського приладобудівного коледжу та перемогли з рахунком 3:0!

  Юнаків Морського коледжу ХДМА до змагань готували викладачі фізичного виховання Гладкий Сергій Ігорович і Мальчик Сергій Вікторович. Команду нагородили золотими медалями та грамотою Херсонського обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України.

  Курсанти Морського коледжу ХДМА представлятимуть Херсонську область у фіналі Спортивних ігор України з футзалу, який буде проходити в м. Вінниця з 29 листопада по 2 грудня 2018 року.

  Щиро вітаємо переможців і бажаємо їм подальших успіхів у спорті та навчанні!