Загальна інформація


 

Згідно Розпорядження Кабінету Міністрів України та Наказу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України на базі Вищого навчального закладу «Херсонський державний морський інститут», який ліквідується, створено новий вищий навчальний заклад Херсона - Херсонська державна морська академія (ХДМА).

далі >>>

Курсанти Херсонської державної морської академії відвідали засідання євроклубу у День толерантності

  У Міжнародний день толерантності 16 листопада 2018 року курсанти Херсонської державної морської академії Екпезу Кетурах Крістіан,  Акінємі Віктор Олувасеї, Артур Лоуренс, Адегбоє Даре Аджібола,  Далванді Мехдівідвідали засідання євроклубу у загальноосвітній школі І–ІІІ ступенів № 47. Керівник клубу, вчитель історії Олійник Ніна Василівна розповіла гостям про школу та роботу євроклубу.

  Учень 7–А класу, капітан команди по футзалу, чемпіон України Михайло Дібровний розповів про свої тренування і продемонстрував нагороди, що ледве вмістилися на парті. Запрошені зацікавлено слухали учня 8–А класу, чемпіона України по годзю-рю та карате-до Яна Кириченка. Юний майстер спорту займається цим видом бойового мистецтва з 4-х років майже щодня.

  Вероніка Сентюхова заспівала для гостей запальну пісню про Україну. Талановита дівчинка сьогодні тільки учениця 7–Б класу, а вже модель, переможниця міжнародних конкурсів у Греції та Туреччині.

  Ніна Василівна розповіла присутнім про свого батька Олійника Василя Олександровича, який працював старшим механіком на навчальному судні «Товариш», показала сімейні фотографії.

  Акінємі Віктор Олувасеї розповів дітям про найкращий морський навчальний заклад нашої країни –Херсонську державну морську академію, де навчаються курсанти не тільки з усієї України, але й з куточків планети. Тому слово ТОЛЕРАНТНІСТЬ для курсантів – це не просто термін, а стиль їхнього життя.

  Учні з цікавістю слухали розповіді курсантів про ті країни, з яких вони приїхали навчатися до Херсонської державної морської академії, про традиції та звичаї їхніх народів.