Загальна інформація


 

Згідно Розпорядження Кабінету Міністрів України та Наказу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України на базі Вищого навчального закладу «Херсонський державний морський інститут», який ліквідується, створено новий вищий навчальний заклад Херсона - Херсонська державна морська академія (ХДМА).

далі >>>

Курсант ХДМА – призер обласного етапу конкурсу «Кращий студент України»

  У КЗ «Палац молоді та студентів»Херсонської обласної ради 21 листопада 2018 року відбувся обласний етап конкурсної програми «Кращий студент року».

  Організаторами заходу «Кращий студент України» стали Всеукраїнська молодіжна громадська організація «Студентська республіка», Народно-демократична ліга молоді за підтримки Міністерства молоді та спорту України й оргпідтримки Міністерства освіти і науки України.

  У конкурсі взяли участь 8 претендентів із восьми вищих навчальних закладів Херсонської області. Кожен із них продемонстрував свої вміння і таланти у5-х конкурсах: «Візитівка», «Мій соціальний проект», «Фідбек» та «Один день із мого студентського життя».

  Херсонську державну морську академію представляв  курсант ІІ курсу факультету судноводіння Владислав Німовець. Юнак гідно виступив і посів почесне ІІІ місце. Його підтримували курсанти факультету судноводіння академії та Морського коледжу ХДМА.

  У рамках заходу з нагоди Міжнародного дня студента подяками Департаменту освіти, науки і молоді ХОДА відзначили кращих студентів області, серед яких курсантка ІІ курсу факультету судноводіння, в.о. голови студентської ради ХДМА Анастасія Максимець та курсант ІІІ курсу судноводійного відділення МК ХДМА, в.о. голови студентської ради МК ХДМА Олександр Пролазов.

  «Кращий студент року» — це конкурс, що не тільки об’єднує найкращу молодь області, а й надає можливість кожному учаснику продемонструвати, на що він здатний, і як завдяки працелюбності й цілеспрямованості втілити свою мрію у життя.

  Вітаємо одного з кращих студентів Херсонщини та бажаємо йому нових перемог!