Загальна інформація


 

Згідно Розпорядження Кабінету Міністрів України та Наказу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України на базі Вищого навчального закладу «Херсонський державний морський інститут», який ліквідується, створено новий вищий навчальний заклад Херсона - Херсонська державна морська академія (ХДМА).

далі >>>

У рамках проекту Global Dignity Day відзначили День гідності та свободи в Морському коледжі ХДМА

  Уже четвертий рік поспіль Україна бере участь у святкуванні Всесвітнього дня гідності та свободи, який щорічно проходить 21 листопада. У цей день курсанти Морського коледжу Херсонської державної морської академії підтримали проект Global Dignity Day: Ukrainе під гаслом «Гідність у дії!».

  У бібліотеці Морського коледжу ХДМА відбувся цікавий освітній захід «Шлях до Гідності», у якому взяли участь старшини груп І–ІІІ курсів Морського коледжу ХДМА та їх заступники. Ведучі та організатори дійства – завідувач бібліотеки Прокопчук Ганна Іванівна та заступник завідувача відділення загальноосвітньої підготовки з навчально-виховної роботи Чагайда Оксана Олександрівна – ознайомили учасників заходу з основними принципами гідності та переглянули разом із ними тематичні відео.

  У дружній атмосфері курсанти активно висловлювали своє розуміння гідності, дискутували, розповідали свої особисті історії.«Гідність і свобода – найвищі соціальні цінності» –дійшли висновку учасники заходу після обговорення.

  Соціальний проект Global Dignity Day покликаний пробудити почуття гідності у людей з усього світу, спонукати їх керуватися правами і свободами в повсякденному житті та завжди поважати оточуючих.