Загальна інформація


 

Згідно Розпорядження Кабінету Міністрів України та Наказу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України на базі Вищого навчального закладу «Херсонський державний морський інститут», який ліквідується, створено новий вищий навчальний заклад Херсона - Херсонська державна морська академія (ХДМА).

далі >>>

Тиждень англійської мови на електромеханічному відділенні Морського коледжу ХДМА

  На електромеханічному відділенні Морського коледжа ХДМА з 26 по 30 листопада 2018 року було проведено Тиждень англійської мови. У заході взяли участь курсанти й студенти 1–3-х курсів та викладачі англійської мови Морського коледжу Херсонської державної морської академії. Програма занять була насиченою і цікавою. Так, курсанти перших курсів змагалися у створенні та монтажу відеопроектів на тему «Maritime college». Призові місця у цьому конкурсі розподілилися так:

І місце посіли курсанти К-311 групи Ігор Титаренко, Данило Семенов і Роман Череднюк;

ІІ місце – курсанти К-311 групи Михайло Майборода, Владислав Дроговоз та Олександр Кравчук.

  У навчальному корпусі №4 Морського коледжу ХДМА були представлені змістовні стінгазети, підготовлені студентами суднобудівного відділення Морського коледжу ХДМА.

  Насамперед слід відзначити захід «Who is on the top, який проходив на базі бібліотеки коледжу. Дійство організовано викладачем, головою предметної комісії англійської мови Головіною Світланою Вікторівною. У конкурсі змагалися дві команди – «NAVI» (К-321 гр.) та «Shipbuilder» (збірна студентів суднобудівного відділення). У цьому блоці змагань курсанти К-312 групи Олександр Сковородка, Володимир Янчишин і Дмитро Текуч виявили свій талант віртуозної гри на гітарі, а курсант К-321 групи Ярослав Малина прочитав вірш англійською мовою.

  Капітани команд мали змогу продемонструвати свої вміння швидкого реагування у бліц-турнірі «Хто найкмітливіший і найрозумніший?». Призером змагань стала команда К-321 групи «NAVI».

  У конкурсі презентацій «Scientists in sphere of electricity» журі відзначило роботу курсантів К-333 групи Святослава Литовенка та Павла Ємця.

  Організували Тиждень і підготували команди до участі в конкурсі «Who is on the top викладачі коледжу Головіна С. В., Черченко В. М., Гукова Г. М., Трішина Ж. І., Мішукова Л. І., Соловйова Н. О. та Нікітін О. О..

  Мовознавці висловили щиру подяку працівникам бібліотеки ХДМА за надання допомоги під час проведення заходу.