Загальна інформація


 

Згідно Розпорядження Кабінету Міністрів України та Наказу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України на базі Вищого навчального закладу «Херсонський державний морський інститут», який ліквідується, створено новий вищий навчальний заклад Херсона - Херсонська державна морська академія (ХДМА).

далі >>>

На шляху до професії «Судновий електромеханік»

  У бібліотеці Морського коледжу Херсонської державної морської академії в рамках проведення Дня інформації 5 грудня 2018 року пройшов відкритий бінарний виховний захід «Навігатори формування професійних компетентностей суднового електромеханіка».

  Учасниками заходу стали курсанти К-323 групи.

  Організаторами дійства виступили голова циклової комісії електромеханічних дисциплін Трубач Людмила Василівна, завідувач бібліотеки Прокопчук Ганна Іванівна та бібліограф Мосейченко Ірина Всеволодівна.

  Для мотивації курсантів до вдосконалення професійної підготовки було використано чимало ігрових технологій: «Логічний ланцюг», «Казкова електрика», електротехнічна штурм-вікторина, моделювання ситуацій тощо.

  Крім того, відбулася виставка фахової літератури та творчих робіт курсантів і студентів коледжу під гаслом «Від теорії до практики», проведено медіа-презентації з тем «Досягнення курсантів і студентів електромеханічного відділення» та «Інформаційні орієнтири компетенції суднового електромеханіка».

Найуважнішим і старанним на практиці став студент К-431 групи Валентин Алхімов, який продемонстрував самостійно розроблені прилади.

  Присутні на заході викладачі електромеханічного відділення Морського коледжу ХДМА провели для курсантів консультації щодо користування підручниками.

  Захід пройшов динамічно, був пізнавальним і ефективним, розкрив майбутнім судновим електромеханікам нові грані обраної ними професії.