Загальна інформація


 

Згідно Розпорядження Кабінету Міністрів України та Наказу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України на базі Вищого навчального закладу «Херсонський державний морський інститут», який ліквідується, створено новий вищий навчальний заклад Херсона - Херсонська державна морська академія (ХДМА).

далі >>>

У Херсонській державній морській академії нагородили 50 кращих викладачів 2018 року

  У Херсонській державній морській академії 28 грудня 2018 року відбулася конференція трудового колективу, на якій нагородили сертифікатаминауково-педагогічних та педагогічних працівників академії та Морського коледжу ХДМА(відповідно до «Положення про визначення рейтингу науково-педагогічних працівників Херсонської державної морської академії»,зурахуванням результатів анкетування).

  У рамках співпраці з компанією «Марлоу Навігейшн» було визначено 50 претендентів на відзначення грошовою премією у сумі 500 доларівза сумлінну працю, високий професійний рівень, досягнення в сфері освіти та наукової діяльності.

  При формуванні рейтингу враховувалися наступні критерії:

  1. Загальна характеристика;
  2. Методична робота;
  3. Організаційна робота;
  4. Наукова робота;
  5. Виховна робота;
  6. Штрафні санкції;
  7. Оцінювання курсантами.

  Вітаємо співробітників,відзначених компанією «Марлоу Навігейшн»,  бажаємо їм наснаги та творчих успіхів у наступному році!