Загальна інформація


 

Згідно Розпорядження Кабінету Міністрів України та Наказу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України на базі Вищого навчального закладу «Херсонський державний морський інститут», який ліквідується, створено новий вищий навчальний заклад Херсона - Херсонська державна морська академія (ХДМА).

далі >>>

Курсанти ХДМА та Морського коледжу відзначили День святителя Миколая благодійною акцією

  День святителя Миколая Чудотворця – цеособливесвято, коли в серцях міцнішає віра в диво і прагнення творити добро.Відтоді, як жив на землі й творив подвиги святитель Миколай, минуло сімнадцять століть, але він і зараз спонукає нас допомагати людям на суші й на морі, у дитячих будинках і лікарнях.

  Курсанти Херсонської державної морської академії та Морського коледжу ХДМА 20 грудня 2018 року привітали вихованців Олешківського дитячого будинку-інтернату зі святом Миколая Чудотворця, подарували їм безліч подарунків і солодощів та розважили цікавими конкурсами.

  В єдиному в Україні закладі, де навчаються та лікуються діти з надзвичайно складними формами інвалідності, мешкає більше 120-и дітей з усіх областей нашої держави. Половина з них – сироти та діти, позбавлені батьківського піклування. Вони прикуті до візків, ліжок, милиць, проте не втрачають життєлюбства і доброзичливості. Діти охоче брали участь у конкурсах, із задоволенням спілкувалися з гостями, дарували їм щирі та радісні усмішки.

  Для кожного учасника благодійної акції День Миколая Чудотворця став святом милосердя, доброти та любові до ближніх.