Загальна інформація


 

Згідно Розпорядження Кабінету Міністрів України та Наказу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України на базі Вищого навчального закладу «Херсонський державний морський інститут», який ліквідується, створено новий вищий навчальний заклад Херсона - Херсонська державна морська академія (ХДМА).

далі >>>

Курсанти Херсонської державної морської академії виступили на концерті до Дня закоханих в Одесі

  Курсанти Херсонської державної морської академії 15–16 лютого 2019 року відвідали Одесу, де взяли участь у концерті до Дня закоханих, який організувала Профспілка робітників морського транспорту України. Захід відбувався в нічному клубі «Атлантик», а розмістили молодих артистів та їх групу підтримки у затишному готелі «Аркадія».

 Святковий концерт, на якому курсанти з різних морських навчальних закладів України демонстрували свої таланти, подарував неабияку насолоду глядачам та учасникам. Від Херсонської державної морської академії виступив дует у складі учениці ОА–2.1 гр. Професійно-морського ліцею Анастасії Завгородньої та курсанта 212 СП гр. факультету суднової енергетики Петра Чепорського. Зал гучними оплесками дякував співакам за чудове виконання пісні «Ад и рай», емоційність і артистизм.

  Крім концертної програми, курсанти відвідали дискотеку, взяли участь у розіграші подарунків, пригостилися смачними стравами на святковому фуршеті. Чарівна музика, запальні танці, нові знайомства – все справило на курсантів приємне враження та залишило яскраві спогади.

  Дякуємо Первинній профспілковій організації курсантів Національного університету «Одеська морська академія» за запрошення та голові профспілки Херсонської державної морської академії Сергію Юрійовичу Лісовому за організацію для вихованців ХДМА змістовного дозвілля.