Загальна інформація


 

Згідно Розпорядження Кабінету Міністрів України та Наказу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України на базі Вищого навчального закладу «Херсонський державний морський інститут», який ліквідується, створено новий вищий навчальний заклад Херсона - Херсонська державна морська академія (ХДМА).

далі >>>

У Херсонській державній морській академії відбулися змагання з морського багатоборства

  У спортивній залі навчального корпусу № 1 Херсонської державної морської академії 19 лютого 2019 року відбулися змагання з морського багатоборства, присвячені 185-й річниці заснування закладу.

  Курсанти академії та Морського коледжу ХДМА виступали у таких видах програми, як стрибки «жабка», підйом ніг на 180° у висячому стані, бурпі, вправа «Тачки», комплексна вправа «Box jump» – стрибки на тумбу, жим штанги від грудей на горизонтальній лавці та перетягування каната.

  У запеклій боротьбі перше місце вибороли курсанти факультету суднової енергетики Віктор Назаренко (211 гр.), Артур Цилін (212 гр.), Ілля Марков (212 гр.), Давід Філіппов (212 гр.) і В’ячеслав Журжа (311 гр.).

  Друге місце посіла команда факультету судноводіння у складі Богдана Шелудька (125 гр.), Станіслава Жорняка (126 гр.), Дениса Сидоренка (121 гр.), Ярослава Кузьоми (125 гр.) та Вадима Бугайова (125 гр.).

 На третій сходинці п’єдесталу опинилися курсанти судномеханічного відділення Морського коледжу ХДМА Валентин Богиня (К–232 гр.), Денис Робенко (К–231 гр.), Антон Волков (К–231 гр.), Євген Чудик (К–235 гр.) і Віктор Малоокий (К–235 гр.).

  Організували та провели змагання спортивний клуб ХДМА, кафедра фізичного виховання Херсонської державної морської академії та циклова комісія фізичного виховання Морського коледжу ХДМА.

  Вітаємо переможців і бажаємо їм успіхів у навчанні та спорті!