Загальна інформація


 

Згідно Розпорядження Кабінету Міністрів України та Наказу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України на базі Вищого навчального закладу «Херсонський державний морський інститут», який ліквідується, створено новий вищий навчальний заклад Херсона - Херсонська державна морська академія (ХДМА).

далі >>>

У Херсонській державній морській академії відбувся перший тур Всеукраїнської олімпіади з англійської мови

 19–20 лютого 2019 року кафедрою англійської мови в судноводінні, кафедрою англійської мови в судновій енергетиці та кафедрою англійської мови з підготовки морських фахівців за скороченою програмою навчання було проведено перший тур Всеукраїнської олімпіади з англійської мови. Захід був організований у два етапи.

  На першому етапі тридцять один курсант випробував свої уміння з аудіювання, читання та письма. У ІІ етап вийшли по п’ять курсантів факультетів судноводіння та суднової енергетики.

  Призові місця серед курсантів факультету судноводіння, яких підготували старший викладач Ліпшиць Л. В. і доцент Мороз О. Л., розподілилися таким чином:

  • І місце – Дмитро Видин;
  • ІІмісце – Ілля Руснак;
  • ІІІ місце – Максим Федченко.

  Серед курсантів факультету суднової енергетики, яких підготували старший викладач Красновська І. П. та викладач Гришко Ю. В., перемогу здобули:

  • І місце – Владислав Буренін;
  • ІІ місце –Станіслав Літусенко;
  • ІІІ місце – Дмитро Бушинкін.

  Усі курсанти нагороджені сертифікатами учасників, призери отримали сертифікати переможців та заохочувальні призи.

  Щиро вітаємо переможців та їх наставників, бажаємо натхнення і подальших успіхів!