Загальна інформація


 

Згідно Розпорядження Кабінету Міністрів України та Наказу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України на базі Вищого навчального закладу «Херсонський державний морський інститут», який ліквідується, створено новий вищий навчальний заклад Херсона - Херсонська державна морська академія (ХДМА).

далі >>>

Вітаємо з перемогою у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з української мови

  На базі КВНЗ «Бериславський педагогічний коледж імені  В. Ф. Беньковського» Херсонської обласної ради 21 лютого 2019 року відбувся ІІ (обласний) етап Всеукраїнської олімпіади з української мови серед студентів закладів фахової передвищої освіти Херсонської області.

  Олімпіада проводиться щорічно з метою виявлення та підтримки обдарованої молоді, підвищення інтересу до поглибленого вивчення української мови, стимулювання творчого самовдосконалення студентів та прищеплення їм навичок дослідницької роботи.

  Почесне третє місце в інтелектуальному змаганні здобув курсант К–321 групи Морського коледжу ХДМА Максим Сварич. Юнака підготувала викладач української мови та літератури Шиянюк Лариса Василівна, яка не шкодує зусиль для активізації пізнавальної діяльності студентів і розвитку їх творчих здібностей.

  Бажаємо призеру олімпіади та його наставнику нових перемог, бадьорості духу і творчих злетів!