Загальна інформація


 

Згідно Розпорядження Кабінету Міністрів України та Наказу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України на базі Вищого навчального закладу «Херсонський державний морський інститут», який ліквідується, створено новий вищий навчальний заклад Херсона - Херсонська державна морська академія (ХДМА).

далі >>>

Вітаємо випускників Морського коледжу ХДМА!

  У Морському коледжі Херсонської державної морської академії  1 березня 2019 року відбулося урочисте вручення дипломів молодшого спеціаліста випускникам суднобудівного відділення спеціальності «Суднокорпусобудування» та судномеханічного відділення спеціальності «Монтаж і проектування суднових машин і механізмів».

  Привітати випускників із визначною подією прийшли викладачі, батьки та друзі. Урочисте зібрання відкрив перший заступник начальника Морського коледжу ХДМА Левківський Руслан Миколайович. Він висловив сподівання, що отримані випускниками знання та навички допоможуть їм здобувати перемоги на шляху професійного зростання. Руслан Миколайович підкреслив, що на випускників чекає цікава, напружена і відповідальна робота та побажав їм твердості духу, завзяття і незгасного оптимізму.

  Випускниця суднобудівного відділення Янчук Ольга Сергіївна від імені дипломованих молодших спеціалістів подякувала командуванню та викладацькому складу Морського коледжу ХДМА за високий професіоналізм і самовіддану працю.

  Під час заходу грамотами відзначили випускників, які сумлінно навчалися та брали активну участь у громадському житті закладу. Батькам вручили подяки від керівництва за гідне родинне виховання, а викладачів відзначили грамотами за значний внесок у підготовку випускників 2018–2019 навчального року.

  Добра і злагоди, творчої наснаги і професійного зростання, шановні випускники!