Загальна інформація


 

Згідно Розпорядження Кабінету Міністрів України та Наказу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України на базі Вищого навчального закладу «Херсонський державний морський інститут», який ліквідується, створено новий вищий навчальний заклад Херсона - Херсонська державна морська академія (ХДМА).

далі >>>

Міністр інфраструктури України Володимир Омелян відвідав ХДМА

  Херсонську державну морську академію 26 березня 2019 року під час робочої поїздки до Херсонської області відвідав міністр інфраструктури України Омелян Володимир Володимирович. Ректор академії, д.п.н. Чернявський Василь Васильович ознайомив гостя з матеріально-технічною базою закладу. Найсучасніші тренажери, ґрунтовне методичне забезпечення освітнього процесу, якісне технологічне оформлення навчальних лабораторій, фахова майстерність педагогів – все справило на візитера приємне враження. «Ви маєте найсучаснішу базу в Україні, – зазначив він, – і повинні бути прикладом для інших».

  Володимир Омелян зустрівся в актовій залі ХДМА зі співробітниками академії та працівниками транспортної галузі. На зустрічі були присутні голова Херсонської обласної державної адміністрації Гордєєв Андрій Анатолійович,заступник голови ХОДА Тригуб Сергій Миколайович, Херсонський міський голова Миколаєнко Володимир Васильович, державні службовці, педагоги, робітники. Учасники зборів обговорили нагальні питання роботи транспортної галузі: повноваження вищого органу виконавчої влади в морській галузі – Державної служби морського та річкового транспорту України (Морської адміністрації), концесію Херсонського морського торговельного порту, реалізацію проекту «Водні ворота України», роботу Інспекції з питань підготовки та дипломування моряків і створення відповідних сервісних центрів, оновлення професійно-технічної освіти в транспортній галузі тощо.

  Міністр інфраструктури Омелян В. В. відповів на запитання присутніх і наголосив, що за останні три роки в транспортній галузі було виконано більше робіт і реалізовано більше проектів, ніж за попередні десять років.

  Голова ХОДА Андрій Гордєєв та ректор Херсонської державної морської академії Василь Чернявський подякували міністру інфраструктури за змістовну бесіду та за підтримку, яку він надає колективу закладу освіти. Володимир Омелян підкреслив, що морська галузь – це не лише порти та технічні засоби, а насамперед, тисячі моряків, які тяжко працюють заради добробуту своїх родин, і пообіцяв робити все для підтримки морських фахівців.