Загальна інформація


 

Згідно Розпорядження Кабінету Міністрів України та Наказу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України на базі Вищого навчального закладу «Херсонський державний морський інститут», який ліквідується, створено новий вищий навчальний заклад Херсона - Херсонська державна морська академія (ХДМА).

далі >>>

Курсанти Морського коледжу ХДМА зустрілися з поетом Валерієм Куликом

  Щорічно 21 березня відзначається Міжнародний день поезії. Напередодні цього свята, 20 березня 2019 року, курсанти К–114 гр. Морського коледжу ХДМА разом із керівником групи Самофаловою Оленою Григорівною завітали на презентацію збірки поета Валерія Кулика «Трояндове вино» до Херсонської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. Олеся Гончара.

  Поезія В. П. Кулика приваблює читачів широким тематичним діапазоном. У майстра є громадянсько-патріотичні та філософські твори, героїко-історичні поезії та любовна лірика. Автор у простій і зрозумілій формі відповідає на складні питання про сутність людини та світ навколо неї, закликає відмовитися від споживацького ставлення до життя і не топити душу в болоті цинізму, хижацьких амбіцій і песимізму.

  Занурення у дивовижний світ поезії подарувало учасникам зустрічі неабияке задоволення, допомогло розібратися у власних почуттях, дало поштовх жити повніше і щасливіше.

  Дякуємо видатному митцеві та працівникам бібліотеки за цікаву зустріч!