Загальна інформація


 

Згідно Розпорядження Кабінету Міністрів України та Наказу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України на базі Вищого навчального закладу «Херсонський державний морський інститут», який ліквідується, створено новий вищий навчальний заклад Херсона - Херсонська державна морська академія (ХДМА).

далі >>>

Курсант Морського коледжу ХДМА – переможець обласної предметної олімпіади

  На базі Новокаховського приладобудівного технікуму 4 квітня 2019 року за ініціативи Ради директорів ЗВО І–ІІ рівнів акредитації Херсонської області та обласного методичного об’єднання викладачів всесвітньої історії та історії України відбувся ІІ етап Херсонської обласної олімпіади з історії України серед студентів.

  Олімпіада проводилася з метою підтримки обдарованої молоді, формування у студентів інтересу, поваги до історії та культури свого народу, історичної свідомості та критичного мислення. Знавці історії з провідних закладів вищої освіти Херсонщини продемонстрували знання хронологічних меж соціально-економічних і політичних подій, здатність працювати з історичними документами різного змісту,розуміння завдань, що стоять перед державою і світовою цивілізацією.

  Переможцем інтелектуального змагання став курсант К–121 групи судноводійного відділення Морського коледжу ХДМА Михайло Голуб. Юнака відзначили почесною грамотою за перемогу та подякою за участь в олімпіаді.

  Курсанта підготувала викладач циклової комісії соціально-гуманітарних дисциплін Морського коледжу ХДМА Чагайда Оксана Олександрівна.

  Вітаємо переможця та його наставника і бажаємо натхнення та нових вагомих здобутків!