Загальна інформація


 

Згідно Розпорядження Кабінету Міністрів України та Наказу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України на базі Вищого навчального закладу «Херсонський державний морський інститут», який ліквідується, створено новий вищий навчальний заклад Херсона - Херсонська державна морська академія (ХДМА).

далі >>>

У Херсонській державній морській академії відбувся семінар щодо впровадження СЕДО АСКОД

  У залі засідань ученої ради Херсонської державної морської академії 3 квітня 2019 року відбувся семінар начальників структурних підрозділів і відповідальних за діловодство закладу «Впровадження СЕДО АСКОД у ХДМА». Захід організували та провели начальник відділу інформаційного супроводу освітнього процесу Носов Павло Сергійович і в.о. начальника відділу діловодства та контролю Бібікова Валентина Олександрівна.

  Відкрив семінар ректор ХДМА, д.п.н. Чернявський Василь Васильович. Він підкреслив актуальність упровадження даної системи в академії для спрощенняопрацювання документів.

  На семінарі колеги академії дізналися про призначення АСКОД, зокрема, як ця система полегшує процеси обліку й опрацювання майже усіх документів закладу.

  Доповідачі розповіли про переваги і недоліки електронного документообігу та навели приклади етапів його спрощення в ХДМА при впровадженні АСКОД.

  У ході проведення семінару виникали питання: чи можна довіряти цій системі, на скільки вона надійна? Ведучі семінару відповіли на запитання та висловили сподівання щодо надійності АСКОД. Досвід роботи в цій системі показав, що час на переміщення документації та її поширення значно зменшується.