Загальна інформація


 

Згідно Розпорядження Кабінету Міністрів України та Наказу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України на базі Вищого навчального закладу «Херсонський державний морський інститут», який ліквідується, створено новий вищий навчальний заклад Херсона - Херсонська державна морська академія (ХДМА).

далі >>>

Курсанти Херсонської державної морської академії стали переможцями у молодіжній грі «Dodgeball»

  За ініціативи Молодіжної ради при Херсонському міському голові й за підтримки Управління молоді та спорту Херсонської міської ради 4 квітня 2019 року в спортивно-розважальному центрі «Jump park» відбулася молодіжна гра «Dodgeball», також відома більшості як «Вибивний». Принцип гри – вибити м'яким м'ячем гравців із команди-суперника. Dodgeball на батутах тренує уважність, реакцію, загальну витривалість і, найголовніше, підвищує настрій.

  Команда курсантів факультету суднової енергетики ХДМА у складі Артура Циліна (212 гр.), Сергія Сазановича (212 гр.), Давіда Філіппова (212 гр.), В'ячеслава Журжа (311 гр.) блискуче перемогла у змаганнях і отримала кубок від Молодіжної ради при Херсонському міському голові та цінні призи від спортивно-розважального центру «Jump park».

  Дякуємо курсантам за активну участь у спортивно-масових заходах спортивного клубу.

 Бажаємо нових перемог і успіхів у навчанні!