Загальна інформація


 

Згідно Розпорядження Кабінету Міністрів України та Наказу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України на базі Вищого навчального закладу «Херсонський державний морський інститут», який ліквідується, створено новий вищий навчальний заклад Херсона - Херсонська державна морська академія (ХДМА).

далі >>>

Курсант ХДМА – переможець ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт у галузі «Інформаційно-комунікаційні технології в освіті»

  У Мелітопольському державному педагогічному університеті імені Богдана Хмельницького 4 квітня 2019 року відбувся ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт у галузі «Інформаційно-комунікаційні технології в освіті».

  На розгляд галузевої конкурсної комісії було представлено 172 наукові роботи переможців І туру конкурсу серед закладів вищої освіти різних регіонів України. У II турі були представлені 24 роботи студентів, які презентували наукові дослідження з актуальних питань інформаційно-комунікаційних технологій в освіті.

  За підсумками захисту наукових робіт курсант 134-ї групи третього курсу факультету судноводіння ХДМА Павло Савенко посів III місце у Всеукраїнському конкурсі з роботою «Реалізація завершального інтегрального оцінювання набутих курсантами компетентностей у реалізації проекту “ХДМА – судно віртуальної реальності”» у секції «Інформаційно – комунікаційні технології у професійній освіті».

  Науковий керівник – к.п.н, доцент Волошинов Сергій Анатолійович.

  Організатори науково-практичної конференції відзначили Подяками ректора Чернявського Василя Васильовича за надання організаційної допомоги й завідувача кафедри інноваційних технологій та технічних засобів судноводіння ХДМА Волошинова Сергія Анатолійовича.

  Вітаємо переможця та її наукового керівника і бажаємо натхнення та подальших творчих і наукових досягнень.