Загальна інформація


 

Згідно Розпорядження Кабінету Міністрів України та Наказу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України на базі Вищого навчального закладу «Херсонський державний морський інститут», який ліквідується, створено новий вищий навчальний заклад Херсона - Херсонська державна морська академія (ХДМА).

далі >>>

У бібліотеці МК ХДМА пройшов виховний захід, присвячений Міжнародному дню театру та святу гумору

  У читальному залі бібліотеки Морського коледжу Херсонської державної морської академії 4 квітня 2019 року пройшов традиційний виховний захід «Усмішка – це прапор корабля», присвячений Міжнародному дню театру та святу гумору.

  Учасниками заходу стали курсанти I–III курсів Морського коледжу ХДМА. Сценарій свята включав у себе мікс гуморесок, пісень, веселої музики та інсценізацій. Організатори свята створили гарний настрій усім присутнім. Ведучі Сергій Іванов та Володимир Янчишин підтримували в залі атмосферу доброзичливості і невимушеності. Дуже вдало і талановито виступили курсанти Олександр Сковородка та Денис Шиловський. Вони з особливим натхненням «дуетом» прочитали відому гумореску українського класика Павла Глазового «Залізний характер». Проблему здоров’я та взаємини лікарів і пацієнтів підняли курсанти Іван Ільницький та Владислав Комарницький в інсценізації «Випадок у медсанчастині». Веселі усмішки й весняний настрій створили виконавці пантоміми «Курсант і муха» Ілля Ониськів та Данило Гірський. Вже не вперше присутніх порадував своїм талантом наш відомий «пісняр» Дмитро Ковбаса, який виконав запальну пісню про Одесу.

  Яскравим виявився виступ курсантів Олександра Римара, Іллі Осипенка, Олександра Тихого, Дмитра Соценка, Владислава Новицького та Дмитра Новоселова в інсценізації «Агенція знайомств». Справжнім діамантом свята стала інсценізація «Заняття очима курсантів і викладачів». Неповторна гра курсантів Іллі Торгонського, Емануїла Стовярського, Дениса Руденка, Івана Пєнязєва, Давида Леонтьєва та Андрія Ігнатенка вразила усіх тонким гумором, органічністю втілених ними образів викладачів.

  Театралізовані свята виховують у нас емоційну чутливість, естетичне сприйняття, невимушеність, активність почуття гумору, навчають керувати своїми емоціями, використовуючи вербальні і невербальні засоби виразності, формують почуття дружби, колективізму, власної значущості.

 Глядачі вдячні всім, хто дарував їм усмішки протягом святкового заходу.

  Свято театру та гумору організували викладачі циклової комісії соціально-гуманітарних дисциплін Єфремова Галина Юріївна, Мельникович Таїсія Романівна, Суходольська Надія Петрівна, Шило Тетяна Олександрівна та Шевченко Оксана Василівна.