Загальна інформація

Віртуальна подорож Херсонською державною морською академією

 

Увага! Старт до моря!

Якщо Ви отримали високі результати ЗНО, маєте непереборне бажання стати моряком, хочете навчатися у найстарішому морському ЗВО та прагнете розпочати безкоштовне навчання у Херсонській державній морській академії – тоді до нас.

далі >>>

Семінар із цеховими профспілковими організаціями відбувся у ХДМА

  У Херсонській державній морській академії 28 березня 2019 року відбувся семінар із цеховими профспілковими організаціями та профгрупоргами. На заході виступив керівник первинної профспілкової організації Херсонського морського торгового порту Тернавський Валерій Васильович. Він нагадав присутнім про структуру та особливості функціонування Профспілки робітників морського транспорту України, яка входить до складу Міжнародної федерації транспортників – ITF(International Transport Workers’ Federation), повідомив про членство голови ПРМТУ Михайла Киреєва у виконкомі ITF і пояснив переваги концесії морських портів України.

  До кінця 2019 року в Україні планують ухвалити новий закон про концесію – форму державно-приватного партнерства, яка дозволяє інвестору вкладати кошти й управляти компаніями та активами, а країні – лишати всі ці об'єкти у своїй власності.Валерій Васильович пояснив, що концесія має принести державі гроші, а людям – робочі місця.

  Голова комісії з антикорупційної діяльності ХДМА Синько Валентин Андрійович розповів про заходи щодо попередження корупції в академії. Корупція в освіті має довготривалий вплив, її наслідки для морських фахівців можуть бути надто болісними, адже під загрозою опиняється життя екіпажу, до складу якого входить людина, що отримала освіту хибними шляхами. Валентин Андрійович закликав присутніх відповідально ставитися як до своїх обов’язків, так і до життя взагалі.

  Про обсяг коштів, витрачених на потреби курсантів, та правила оформлення документації профспілкової організації повідомив голова профспілкового комітету ХДМА Лісовой Сергій Юрійович.

  Наприкінці зборів Валерій Тернавський нагородив Сергія Лісового почесною грамотою за багаторічну плідну працю, забезпечення ефективної взаємодії між колективами та активну життєву позицію.